Про це повідомили у поліції Львівської області.
“За час нерестової заборони за результатами 43 рейдів робочих груп було виявлено 231 факт незаконного вилову риби, на правопорушників було складено 212 адміністративних протоколів”, — йдеться в повідомленні.
Поліція закликає громадян відповідально ставитися до природних ресурсів, дотримуватись визначених правил рибальства під час нересту та не порушувати вимоги чинного законодавства.


Коментарі