Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Львівщини.
Вбиту козулю знайшли 19 червня в урочищі “Кави”, що поблизу села Бутини в мисливських угіддях Жовківського МТМР “Лісівник”. На місце після цього викликали поліцію. Правоохоронці склали протокол огляду місця події. Інспекція встановила, що завдана мисливському господарству становить 32 тисячі гривень.
Відповідні матеріали щодо незаконного полювання передали до Шептицького районного відділу поліції. Також у екоінспекції зазначають, що це вже другий випадок порушення правил полювання на території Львівщини, який зафіксували за останній місяць.

Коментарі