У Львові встановили рекорд – найбільший прапор з підписами військових

На площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької 21 січня розгорнули найбільший Державний Прапор України із побажаннями від військових та дітей, які збирали по всій Україні та лінії фронту. На українському стязі – 1300 підписів дітей та 148 автографів військових з понад 30-и бригад ЗСУ.

22.01.2024
У Львові встановили рекорд – найбільший прапор з підписами військових

Як повідомляє пресслужба Львівської обласної ради, втановлення рекорду України приурочили до Дня Соборності України, проголошення 105-ї річниці Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки. Зафіксували рекорд представники Книги рекордів України. Прапор зберігатиметься у Львівському Будинку офіцерів.

За словами в.о. голови Львівської обласної ради Юрія Холода, за пів року двадцятиметровий прапор України об’їхав 20 українських міст, відвідав позиції понад 30 бригад ЗСУ та зібрав тисячі підписів військових, капеланів, медиків, волонтерів, благодійників, громадських діячів, зірок шоубізнесу, освітян і школярів. У липні унікальне знамено підняли на Говерлу, а згодом у Верховній Раді України підпис на ньому поставив Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал Валерій Залужний.

«Знаково, що 33 роки тому, саме 21 січня 1991-го, українці створили найбільший «живий ланцюг». Уже 10 років наші захисники героїчно захищають нашу соборність, а від 24 лютого 2022 року лише єдність нашого народу є головною запорукою нашої стійкості та майбутньої перемоги. Дякуємо нашим воїнам та вірмо один в одного й надалі підтримуймо своїх ближніх і всіх, хто потребує нашої помочі. Разом ми сильні», – зауважив Юрій Холод.

«Низький уклін Збройним Силам України, усім захисникам та захисницям, батькам, дітям, кожному українцю. Соборність починається із нас», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Завершилися урочистості виступом військового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.