П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів

Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м’ячем.

23.04.2024
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів

Юний спортсмен може жонглювати м’ячем майже 9 тисяч разів. Зараз обдарований хлопець готується до чемпіонату світу з футбольного фристайлу.

Зокрема, рекорд жонглювання м’ячем зафіксував на відео батько хлопчика – теж Андрій Панів, який є тренером футбольної команди “Сокіл” у селі Мшана.

Батько Андрій Панів на початку повномасштабного вторгнення  вступив добровольцем до лав Збройних Сил України. Воював у 103-ій бригаді тероборони ЗСУ, брав участь в обороні населених пунктів Сіверськ, Соледар Донецької області. Згодом, повернувшись додому за сімейними обставинами, батько взявся тренувати сина.

Він помітив у Андрійка як велике захоплення футболом,  так і хороші спортивні задатки. Записав сина на секції з футболу та футбольного фристайлу (мистецтву жонглювання м’ячем), де хлопчик розвиває свою майстерність та поповнює технічний арсенал новими трюками. Власне, це п’ятикласнику вдається дуже добре, оскільки дитина наполегливо тренується та щоразу демонструє хороші результати.

«В Андрія велике майбутнє. Він просто горить футболом. Приходячи зі школи, одразу біжить грати в м’яча. Щоденні тренування дали свій результат», – каже батько юного спортсмена.

П’ятикласник вправно освоює мистецтво футбольного фристайлу, покращує техніку, координацію та витривалість.

Здібності Андрійка Паніва помітили та запросили виступати за збірну України з футбольного фристайлу. Зараз він готується до чемпіонату світу, що відбудеться наприкінці серпня у Копенгагені в Данії, де відстоюватиме Україну.

Побажаймо юному талановитому спортсмену з Львівщини успіху на світовій арені з футбольного фристайлу.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.