Про це ідеться у повідомленні прокуратури.
Посадовицю обвинувачують у неналежному виконанні службових обов’язків під час проведення тендерів. За даними слідства, 43-річна службовиця не здійснювала належного моніторингу ринкових цін. У результаті закупівлі для навчального закладу проводилися за значно завищеною вартістю.
У серпні 2025 року для ліцею придбали меблі, інтерактивний дисплей, 30 планшетів та цифрову метеостанцію. За даними правоохоронців, їхня вартість була завищена майже вдвічі.
Крім того, у листопаді того ж року було проведено ще одну закупівлю техніки з переплатою близько 860 тис. грн.
Унаслідок таких дій, за версією слідства, місцевому бюджету завдано збитків на загальну суму майже 1,4 млн грн.

Коментарі