У Львові посадовця Центру пробації підозрюють у схемі ухилення від мобілізації

У Львові правоохоронці викрили начальника одного з районних відділів філії ДУ «Центр пробації», якого підозрюють у незаконному сприянні ухиленню від мобілізації.

19.05.2026
У Львові посадовця Центру пробації підозрюють у схемі ухилення від мобілізації

Про це повідомили у ДБР.

За даними слідства, у серпні 2024 року посадовець запевнив сестру військовозобов’язаного, що має вплив на службовців одного з районних ТЦК та СП Львова. Він нібито пообіцяв допомогти чоловікові безперешкодно залишити приміщення територіального центру комплектування та уникнути мобілізації.

Свої “послуги” фігурант оцінив у 12 тисяч доларів США. Як встановили правоохоронці, до реалізації схеми він міг залучити й інших осіб, яких наразі встановлюють слідчі.

Посадовцю повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на ухвалення рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Наразі тривають слідчі дії та встановлюються всі обставини справи.

Коментарі

“Данило Галицький” — імперський наратив: Козицький виступив за перейменування львівських медуніверситету та аеропорту
09:04
“Данило Галицький” — імперський наратив: Козицький виступив за перейменування львівських медуніверситету та аеропорту
Очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький ініціював перейменування Львівського національного медичного університету та міжнародного аеропорту "Львів", які нині носять ім’я Данила Галицького.
Тернопільське “Опілля” вийшло на новий ринок – запустило лінійку лимонадів
13:48
Тернопільське “Опілля” вийшло на новий ринок – запустило лінійку лимонадів
Тернопільська пивоварня “Опілля” почала виробляти лимонади. Продукція нової лінійки безалкогольних напоїв уже надійшла у фірмові магазини підприємства.
Від початку року на Львівщині працевлаштували понад 8 тисяч людей
17:35
Від початку року на Львівщині працевлаштували понад 8 тисяч людей
Упродовж січня-травня 2026 року за сприяння служби зайнятості на Львівщині працевлаштували 8,1 тисячі осіб. Ще сотні мешканців області були залучені до тимчасової зайнятості, суспільно корисних робіт та професійного навчання.
ЖК «Містечко Підзамче. Брама»: другу чергу введено в експлуатацію
15:42
ЖК «Містечко Підзамче. Брама»: другу чергу введено в експлуатацію
Маємо гарну новину: другу чергу ЖК «Містечко Підзамче. Брама» офіційно введено в експлуатацію.