Зі Львівщини відправили на лікування в європейські клініки 14 українських захисників

Військових відправили двома спеціальними автобусами та трьома автівками екстреної медичної допомоги.

13.11.2024
Зі Львівщини відправили на лікування в європейські клініки 14 українських захисників

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, у всіх захисників – травми ніг, тазу та супутні поранення. З Польщі українці літаком вирушать до європейських клінік.

«Зараз отримав першу таку серйозну травму. Це все мій ангел-охоронець – ось вона, дивіться, – показує на дружину Воїн. – Безперестанку відчуваю її підтримку, молитву і добре слово. От і зараз в Німеччину вона мене супроводжує, бо без її рук, її усмішки і підтримки я як маля, котре покинули», – розповів Сергій, який воює з 2015 року (ім’я змінене).

Ще один захисник інтенсивно лікується чотири місяці: «Був перед тим у Хмільнику на Вінниччині, дуже багато мені дала їх реабілітація. Нічого з ногами не міг вдіяти, страшенна депресія мене накрила. А тепер дивіться, ворушу ними, можу підняти. Ще трохи, і танцюватиму з дівчатами».

Інший військовий три тижні тому отримав мінно-вибухову травму і їде до Німеччини. Там обіцяли наростити кістку.

У ще одного бійця на ногах апарати зовнішньої фіксації і травма ока. Біль, тривале лікування, транспортування з одного госпіталя в інший, багато операцій.

«Я родом з Яготина, воював на Донбасі, а тепер їду в Нідерланди, де тамтешні лікарі обіцяли сотворити чудо. Чекаю його на Різдво», – каже молодий чоловік.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.