У Львові прооперували 16-річну дівчину з рідкісним генетичним захворюванням

Родина дівчинки з Донецької області. Коли у 2014 році почалася війна сімʼя була змушена переїхати жити до Одеси. Захворювання почало прогресувати, коли Луїзі було 10 років.

06.02.2024
У Львові прооперували 16-річну дівчину з рідкісним генетичним захворюванням

Як повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”, захворювання характеризується формуванням прогресуючих деформацій пальців в міжфалангових суглобах обох кистей, які унеможливлюють виконання елементарних функцій кисті

Деформації пальців обох кистей у дівчинки прогресували, почали деформуватися і пальці на стопах, тож мама Луїзи через інтернет і по відгуках знайшла лікарню “Охматдит”.

“Це був наш останній шанс. У доньки Луїзи на згинах суглобів вже почало все гноїтися та утворювалися рани. Нам вже справді не було чого втрачати”, – розповіла мама дівчинки Олена.

Госпіталізація дитини вдало співпавпала з черговим приїздом до Львова місії американських хірургів. Під час виконання операції медики виконали корекцію не тільки найбільш деформованого пальця правої кисті, але й усунули деформацію всіх пальців цієї руки.

У подальшому, через 1 місяць, дитина була повторно госпіталізована і їй успішно провели корекцію деформацій пальців на лівій кисті та одночасно корекцію деформацій на обох стопах.

“Дане захворювання є складним та потребує постійних щоденних комплексних реабілітаційних заходів: розробка рухів у суглобах, індивідуальне ортезування, місцеве лікування гелями та компресами, бальнео та грязелікування, ерготерапія тощо, під контролем стану суглобів”, – розповів керівник Клініки нейроортопедії, травматології та реабілітації, хірург Олександр Корольков.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.