У Львові підняли 12-метровий синьо-жовтий стяг

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. З цієї нагоди відбулись урочистості біля Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

23.08.2023
У Львові підняли 12-метровий синьо-жовтий стяг

Як повідомили у пресслужбі Львівської ОВА, до події долучились військові, курсанти, громадські діячі та львів’яни.

Захід розпочали хвилиною мовчання за тих, хто загинув за свободу та незалежність України.

Після цього біля академії урочисто підняли дванадцятиметровий синьо-жовтий прапор. Прапор замайорів на найбільшому флагштоці області — заввишки понад 50 метрів.

«Прапор – це символ незалежності та боротьби нашої країни. Під синьо-жовтим стягом Збройні Сили України виборюють кожен клаптик нашої землі та виганяють окупантів. Під цими ж кольорами наші дипломати на міжнародному рівні доводять нашу незламність усьому світові. Наші громадяни на тимчасово окупованих територіях ховають прапор під землею, аби з потім з гордістю зустріти з ним наших військових. Це більше ніж просто Прапор, це наша історія, наша боротьба, наша гордість. Відзначаємо День Державного Прапора та пам’ятаємо, завдяки кому у нас є сьогодні», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Згодом вийшли військові з бойовими прапорами 80 окремої десантно-штурмової бригади, 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, 103 та 125 бригад Сил ТрО. А також 45 окремої артилерійської бригади, 63 окремої механізованої бригади, 12 бригади армійської авіації імені Генерал-хоружного Віктора Павленка та 16 окремої бригади армійської авіації “Броди”.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.