Іван Підгородецький розповів про забруднення лісів на Львівщині та як з цим боротися

Ліс не засмічується сам по собі, люди часто викидають побутові відходи у малих й великих обсягах, тим самим наносять шкоду навколишньому середовищу.

13.11.2024
Іван Підгородецький розповів про забруднення лісів на Львівщині та як з цим боротися

“Галсільліс” – лісогосподарське підприємство, яке сприяє раціональному використанню лісових ресурсів та збереженню природного середовища. Підприємство займається вирощуванням та реалізацією лісу.

“Цю господарку ми ведемо по всій Львівській області: продаємо дрова, садимо ліс, ріжемо ліс. Тобто це повний цикл лісогосподарських заходів”,розповів Іван Підгородецький, генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс», у програмі Олега Радика “Go про”.

Він наголосив, що одними з основних та актуальних проблем регіону  є незаконна вирубка та забруднення лісу.

“В більшості випадків сміття забираємо ми, лісники… Якщо вдається це (ред.- забруднення лісів) зафіксувати, то викликається екологічна інспекція, фіксують нанесені збитки і штрафують“, – зазначив Іван Підгородецький.

Утім він зазначив, що штрафів насправді виписують дуже мало, оскільки важко впіймати “на гарячому” того, хто вивіз та викинув сміття у лісі.

“В мене була ідея встановити фотопастки, хоча би на всіх під’їздах доріг, де можна це зробити, але це потребує коштів”, – додав Підгородецький.

“Єдина штука – це ставити фотопастку, штрафи, громадський осуд, показати тебе (ред. – того, хто викинув сміття) по Ютубі, в Телеграмі, в інтернеті…” – запропонував Олег Радик.

Гендиректор “Галсільлісу” також зазначив, що варто збільшити штраф за засмічення лісу в 100 разів.

“Якщо зробити штраф як з дровами, бачите, як відреагували?! Якщо так зі сміттям зробити, але ще жорсткіше…” – наголосив Підгородецький.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.