Мешканцям Львівщини рекомендують вносити відомості про нерухоме майно у Держреєстр речових прав

Шахраї можуть скористатися відсутністю ваших даних в Державному реєстрі речових прав.

06.08.2024
Мешканцям Львівщини рекомендують вносити відомості про нерухоме майно у Держреєстр речових прав

Прикрий випадок трапився з пані Аллою, яка через схему шахраїв змушена судитися за власну земельну ділянку з теперішнім так званим господарем, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Земельна ділянка перейшла мені у спадок від батька. Через сімейні обставини я не відвідувала її декілька років, аж тут, приїхавши я побачила, що на ній уже збудований чужий будинок. Теперішній власник цієї будівлі, сказав, що він придбав земельну ділянку у власника. Оскільки власниця я, для мене це було незрозуміло. Я звернулася в поліцію, мені відписали, що недостатньо, що хтось на моїй ділянці побудувався, це не є привід до кримінальної справи. Після того я звернулася до адвокатів, була відкрита кримінальна справа», – розповіла постраждала від схеми шахраїв Алла Іванина.

Вже понад рік разом з адвокатами Алла намагається відновити свої права на землю та покарати винних у цій ситуації. Адвокати кажуть, що не важливо, скільки було покупців цієї ділянки, згідно з чинним законодавством, ця земельна ділянка підлягає поверненню первинному власнику.

Є два способи подати інформацію у реєстр: через «Дію» та ЦНАПи або безпосередньо в нотаріуса.

“Внесення даних у реєстр також полегшить отримання компенсації від держави за зруйноване житло внаслідок російської агресії. Внесення даних до Державного реєстру речових прав гарантує вашу юридичну безпеку і позбавить зайвих хвилювань через майно”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.