На своєму весіллі молодята зібрали замість квітів гроші на тепловізор для ЗСУ

Подружжя допомомагає Україні з Польщі.

03.10.2022
На своєму весіллі молодята зібрали замість квітів гроші на тепловізор для ЗСУ

Цією історією у фейсбуці поділився волонтер Андрій Артим.

“Гриць та Аня одружились. Три роки збирались, короновірус, локдауни, потім друга війна. Три роки вони мали план і врешті його реалізували. Просто поставили скриньку і попросили гостей не дарувати весільні квіти, а віддати ці кошти на ЗСУ. Весілля для найближчих, казали, що не пасує робити гучну забаву, коли війна. Музика була винятково українська”, – розповів волонтер.

Від додав, що наречений Гриць волонтерить ще від початку війни на сході України. Чоловік шукав авто, переганяв через кордон, купував запчастини. У 2015-2016 роках відвозив позашляховики на передову.

Андрій Артим додав, що із зібраних на весіллі коштів придбали тепловізор для українських військових.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.