Український БПЛА Shark пройшов модернізацію

Тепер дрон може в два рази довше вести розвідку.

14.12.2022
Український БПЛА Shark пройшов модернізацію

Український безпілотник Shark модернізували. У компанії Ukrspecsystems, яка створила БПЛА, відзначили, що тепер у ШАРКа розмах крил 3,4 метра та більш потужна батарея, яка дозволяє йому перебувати в повітрі до чотирьох годин, а раніше в повітрі він міг знаходиться не більше двох годин.

“Це вдвічі більше часу на розвідку або коригування і контроль поля бою. Саме такі оновлені ШАРКи надійдуть до ЗСУ”, – повідомили в компанії.

БПЛА може проводити аеророзвідку і коригування, зокрема, для західного далекобійної зброї, зокрема, HIMARS. Дрон може заглибитися в тил ворога до 60 км і вести спостереження на відстані до 5 км від об’єкта.

Він використовує зашифрований зв’язок і камеру з 30-кратним оптичним збільшенням, а також додатковим цифровим зумом.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.