У звільненому Лимані відновили роботу всі органи влади

Зараз триває розмінування території міста.

21.10.2022
У звільненому Лимані відновили роботу всі органи влади
Фото: умовне

У звільненому від російських загарбників Лимані на Донеччині закінчили стабілізаційні заходи, нині триває розмінування території міста. Про це в ефірі національного телемарафону заявив керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передає “Бабель”.

«У Лимані завершили стабілізаційні заходи і повернули вже діяльність органів влади… У режимі майже всього світлового дня йде розмінування. Посилено загони та підрозділи ДСНС Донеччини з інших областей… Зараз дорогу на виїзд до Харкова від Донеччини вже розміновано, нею можна проїжджати. Процеси розмінування тривають… Фактично по основних шляхах ми маємо проїзди, і працюють уже точково по об’єктах, де необхідно проводити відновлювальні роботи. Але стабілізаційні заходи і заходи з виявлення колаборантів завершені, там також є результати», — розповів Кириленко.

Він зазначив, що населені пункти в Лиманському районі дуже зруйновані, а приватний сектор майже не підлягає відновленню.

«Зараз уже більше двох тижнів тривають роботи з відновлення електропостачання. Наразі відновлено мобільний зв’язок, підвозять продукти харчування, питної води, встановлені банкомати. Але ми розуміємо, що пройти осінньо-зимовий період буде вкрай складно. Тому що тих домівок, де проживали люди, — їх просто немає», — додав очільник області.

Керівник ОВА додав, що мешканці громади все ж таки повинні евакуюватися, аби безпечно пережити зиму.

«По кількості людей, особливо в Лиманській громаді. Необхідно, щоб вони евакуювались, тому що банально немає навіть місць, де вони зможуть проживати. Ті будинки, які в подальшому будуть відновлюватися, — вони зараз консервуються, щоб зберегти той стан, який лишився, для подальших робіт», — пояснив Кириленко.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.