У військових частинах почали тестувати перші партії жіночої форми

Після тестування форми захисницями, після отримання від них зауважень, побажань, екземпляри будуть доопрацьовані виробником.

27.12.2022
У військових частинах почали тестувати перші партії жіночої форми
Фото: умовне

До кількох бригад Збройних Сил України надійшли на тестування перші партії нової жіночої військової форми. Про це повідомив у Facebook міністр оборони Олексій Резніков.

За словами міністра, кілька місяців Міноборони спільно з волонтерами опікувалося розробкою жіночої версії військової уніформи.

“І ось нарешті я можу констатувати – перші партії жіночої форми та білизни вже надійшли до кількох бригад на тестування”, – написав Резніков.

За інформацією голови Міноборони, спільно з волонтерами виготовлено два варіанти костюма та спідньої білизни для військовослужбовиць, які будуть протестовані під час експериментального носіння у військових частинах.

Крім того, повідомив Резніков, під час експериментального носіння буде досліджено наявну модель польового костюма, шляхом його розукомплектування та надання захисницям кітеля і штанів різної розмірної сітки.

Відповідно до процедури, після тестування форми захисницями, після отримання від них зауважень, побажань, екземпляри будуть доопрацьовані виробником.

Потім міністр має підписати зміни до наказу Міноборони про затвердження правил носіння військової форми одягу.

“Паралельно триває робота з вивчення можливості застосування тканини з еластаном. Ця тканина дозволяє завдяки своїм властивостям та з урахуванням антропометрії жіночої фігури пристосовувати їх відповідно до потреб військовослужбовиць”, – повідомив Резніков.

Він додав, що у січні Міноборони планує розпочати роботу з впровадження для військовослужбовиць окремого типу черевиків з високими берцями та бронежилетів з урахуванням антропологічних властивостей.

“Особливо має стояти питання забезпечення формою вагітних. Тут, на жаль, є прогалини. І ми теж маємо над цим працювати”, – написав міністр.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.