У районах ведення активних бойових дій на Донеччині досі проживає понад 4 тисячі дітей

Місцевих переконують евакуюватися разом з дітьми подалі від небезпеки.

20.12.2022
У районах ведення активних бойових дій на Донеччині досі проживає понад 4 тисячі дітей

Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що у Донецькій області в районах активних бойових дій досі перебуває понад 4 тисячі дітей.

“У районах ведення активних бойових дій на Донеччині досі проживають понад 4 тисячі дітей. Поліцейські постійно спілкуються із місцевими, щоб переконати їх евакуюватися разом з дітьми подалі від небезпеки. Тож ми оснастили кожен екіпаж “Білого Янгола” дитячими захисними комплектами – касками та бронежилетами, які виготовлені Львівським оборонним кластером спільно з Ювенальною поліцією України. Тепер у разі необхідності поліцейські зможуть краще захистити дітей від обстрілів під час евакуації”, – зазначив Клименко.

За його словами, спеціалізований підрозділ поліції “Білі Янголи” щодня рятує життя мешканців Донеччини. Підрозділ охоплює Мар’їнський напрямок, а також Лиманський, Великоновосіловський і Бахмутський.

“Для мене було важливо побачити очі мужніх поліцейських Донеччини. У Кураховому, Костянтинівці, Бахмуті – наші всюди міцно стоять на своїй землі. У всіх – стомлений, але незламний погляд. Дев’ятеро поліцейських стали частиною команди “Білих янголів” та вже розпочали роботу. Вони пройшли жорсткий відбір та спеціалізовану підготовку, у тому числі курс тактичної медицини від топових парамедиків зі США. “Янголи” – практично єдині, хто допомагає цивільному населенню поблизу лінії фронту: евакуюють громадян, надають екстрену медичну допомогу пораненим, доставляють гуманітарні вантажі, розшукують і вивозять тіла загиблих”, – додав очільник Нацполіції.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.