Російські війська з початку липня змогли захопити лише два села — британська розвідка

Окупаційні війська продовжують наступальні операції на центральному Донбасі.

14.10.2022
Російські війська з початку липня змогли захопити лише два села — британська розвідка
Фото: Associated Press

Про це йдеться у зведенні британської розвідки.

Протягом останніх трьох місяців армія агресорки Росії змогла захопити лише кілька населених пунктів. Частини 2-го армійського корпусу та проросійських сил Луганської області, ймовірно, зайшли до населених пунктів Дослідне та Івангород на південь від міста Бахмут.

“Інших населених пунктів, захоплених регулярними російськими чи сепаратистськими силами з початку липня, було небагато, якщо вони взагалі були”, – інформують британські розвідники.

“Окупаційні війська продовжують наступальні операції на центральному Донбасі. Вони хоч дуже повільно, але просуваються вперед. Втім, загальний оперативний план підривається тиском України на північний і південний фланги, а також гострою нестачею боєприпасів і живої сили”, – йдеться у повідомленні.

У розвідці наголошують, що російська армія продовжує наступ у Бахмутському районі на Донеччині. Протягом останніх кількох днів окупанти здійснили тактичне просування. Локальних успіхів досягли сили, очолювані приватною військовою компанією “Група Вагнера”. У зведенні наголошують: “вагнерівці, ймовірно, як і раніше беруть активну участь у бойових діях у Бахмуті.

За даними британської розвідки, Росія, ймовірно, розглядає захоплення Бахмута як підготовку до наступу на Краматорсько-Слов’янський міський район, який є найбільшим у Донецькій області під контролем України.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.