Ракетний бліцкриг росіян провалився, але вони продовжать завдавати ударів – ГУР

У рф залишилося багато застарілого ракетного озброєння.

09.02.2023
Ракетний бліцкриг росіян провалився, але вони продовжать завдавати ударів – ГУР
Фото: умовне

Про це в етері телемарафону заявив речник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

Юсов нагадав, що після провалу першого бліцкригу – спроби захопити Україну за три дні, росіяни вирішили використати терористичні удари та шляхом “ракетного бліцкригу” швидко вивести з ладу українську енергосистему, зламати громадський опір, викликати нову хвилю біженців.

“Але й ракетний бліцкриг абсолютно провалився у путіна – у принципі, як і всі інші його стратегічні плани”, – сказав речник ГУР.

Він наголосив, що ракетний бліцкриг вже втратив сенс, тому що українська енергосистема вистояла, попри величезні втрати.

“Українське суспільство ще більше згуртувалося, незважаючи на величезні втрати – незважаючи на свідомі влучення по цивільних об’єктах, будинках, житлових багатоквартирних будинках. Український опір не зламався”, – сказав Юсов.

Він додав, що енергетики відновлюють енергосистему, а весь світ допомагає Україні обладнанням та генераторами.

“Тому ми вистоїмо. І вже видно, що весна – незабаром. Ракетний бліцкриг провалився”, – сказав Юсов.

За його словами, Росія продовжуватиме теракти, тому що в них залишилося не так багато методів воювати проти України.

За словами Юсова, у росіян стрімко зменшується кількість високоточного ракетного озброєння, і немає можливості поповнювати запаси у належних кількостях, тому змінилася кількість, інтенсивність та перерви між обстрілами.

“Але у них ще багато ракет. Багато застарілого ракетного озброєння. Для С-300 дуже багато ракет. Це означає, що наші прифронтові міста залишаються під серйозною загрозою”, – заявив Юсов.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.