Окупанти побудували в Криму мережу траншей та загороджень – WP

Супутникові знімки показують, що деякі перешкоди в Криму були побудовані за лічені дні.

04.04.2023
Окупанти побудували в Криму мережу траншей та загороджень – WP
Фото: умовне

Про це пише The Washington Post з посиланням на супутникові фотографії компанії Maxar.

За інформацією видання, окупанти спорудили укріплення в районах населених пунктів Медведівка, Вітіно та в інших частинах Криму.

“Після тижнів розкопок територія навколо невеликого містечка Медведівка, неподалік від переходу на материкову Україну, оповита складною системою траншей, що тягнеться на кілька миль. Проходи вирізані в землі під кутами, щоб надати солдатам більший діапазон вогню. Поруч розташовані інші укріплення, включаючи глибокі рови, призначені для утримання танків і важкої техніки”, – зазначає WP.

На супутникових знімках видно, як російські війська укріплюються вздовж узбережжя Чорного моря. Там вони встановили протитанкові загородження, артилерійські установки та викопали рови.

З боку озера Сиваш окупанти побудували мережу окопів, довжина яких подекуди досягає 900 метрів. В тому самому районі встановлено три ряди бетонних протитанкових загороджень “зуби дракона”.

Видання пише, що останніми тижнями подібні засоби оборони півострова російські окупанти почали встановлювати активніше.

Наприклад, на знімку села Вітіно, зробленого 27 лютого, видно порожній берег, а вже 12 березня там з’явилась лінія окопів, повідомляє WP. Крім того, в районі Вітіно окупанти встановили артилерійські установки в окопи. 

Супутникові зображення, надані компанією Maxar, показують, що росія побудувала десятки подібних оборонних споруд. Для будівництва укріплень залучають військовий траншеєкопач радянських часів БТМ-3 та місцевих мешканців.

Нагадаємо, у РНБО озвучили 12 кроків деокупації Криму.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.