На Запоріжжі підірвали машину з колаборантом Максимом Зубарєвим

Відомо, що він обіймав посаду “голови військово-цивільної адміністрації” селища Якимівка, Мелітопольського району, а до окупації був директором комунального підприємства “Чистота”.

14.11.2022
На Запоріжжі підірвали машину з колаборантом Максимом Зубарєвим
Фото: Максим Зубарєв

На сторінці Зубарєва підтвердили його загибель, передає “Фокус”. 

Селище Якимівка з березня 2022 року знаходиться під російською окупацією. Було проведено псевдореферендум про приєднання цієї території до Російської Федерації.

Максим Зубарєв був призначений головою так званої військово-цивільної адміністрації селища Якимівка 7 травня і прославився тим, що одразу створив Якимівську козацьку дружину, яка мала стежити за порядком у селищі.

Перед тим, як перейти на бік ворога, він був заступником директора комунального підприємства “Чистота”, секретарем Мелітопольського міськкому КПУ, а також депутатом Мелітопольської міськради. У 2010 році балотувався на посаду міського голови Мелітополя.

У 2015 році Максима Зубарєва заарештували під час отримання хабара: семи тисяч доларів за відкликання проєкту рішення сесії міськради. Хабар, за версією слідства, вимагав за відкликання проєкту рішення сесії про дострокове припинення повноважень на той момент ще секретаря міської ради Сергія Мінька, який виконував обов’язки мера міста.

Мелітопольський суд засудив його на три роки позбавлення волі, але Зубарєв виграв апеляцію і домігся відправлення справи на повторне слухання. Інтереси Зубарєва в суді представляла Тетяна Монтян.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.