У Білорусі підірвали російський військовий літак

У повітряно-космічних силах рф перебуває всього 9 таких літаків, до того ж удосконалених (із модифікацією “У”) всього 6 одиниць. Один такий літак обслуговує 19 осіб (5 льотного, 11 радіо і 3 інженерно-технічного персоналу). Вартість такого літака становить $330 млн.

27.02.2023
У Білорусі підірвали російський військовий літак

До диверсії на військовому аеродромі “Мачулищі” в білорусі, внаслідок якої зазнав ушкоджень російський військовий літак, причетні білоруські партизани. Про це повідомив голова ініціативи BYPOL Олександр Азаров у коментарі моніторинговій групі Беларускі Гаюн“.

Азаров розповів, що російський літак А-50 атакували з повітря. Напад за допомогою безпілотників здійснили учасники плану “Перемога”, зараз вони в безпеці. За його словами, операція готувалася кілька місяців.

“Це були дрони. Учасники операції – білоруси, учасники плану “Перемога”, зараз вони в безпеці за межами країни. Всі розійшлися, нехай тепер шукають вітру в полі”, – сказав голова ініціативи BYPOL.

“Беларускі Гаюн” також має інформацію, що силовики знайшли сумку з пультами управління дронами. Внаслідок 2-х вибухів у літака ДРЛО А-50 ПКС рф пошкоджено передню і центральну частини літака, авіоніку і радіолокаційну антену. Реєстраційний номер пошкодженого літака – RF-50608 (бортовий номер “43 червоний”, заводський номер 0093479377, серійний номер 60-05).

Цей борт прилетів до білорусі 3 січня 2023 року і наразі пробув у рб 54 дні, зробивши 12 вильотів. До цього, попереднього разу, борт прилітав до білорусі 24 лютого 2022 року.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.