Знаєте, як зараз швидко ідентифікувати українських туристів за кордоном?

Вони зіщулюються від звуку літака, а ще в найнеочікуваніших місцях на їх телефонах спрацьовує звук повітряної тривоги.

01.11.2024
Знаєте, як зараз швидко ідентифікувати українських туристів за кордоном?

Цей текст про питання, на яке ми найчастіше категорично відповідаємо – ні.

То годиться чи не годиться подорожувати зараз, поки друзі і знайомі на фронті, поки в будинки і офіси ціляться ракети і дрони, поки в інших цього дому більше нема, а ще інших вже просто нема?

І я зараз не про танці на кістках, не про викинені на марнославні витрати кошти, не про корупцію, яка є всюди, лиш краще прихованою, я зараз про те, що занурившись повністю у війну і горе, не даючи собі можливості перевести дух і набратися позитивної енергії, ми на радість ворогу, втрачаємо сили швидше.

Воїни на полі битви, скажете ви, не відпочивають, але дуже цього потребують – відповім я, і користуються такою можливістю.

І цей пост не про наші проблеми, пост про те, як втримати кришечку на чайничку, припинити заїдати нерви і гризти одне одного в коментарях соцмереж, пост про те, що кожному з нас потрібне хоч на кілька днів перезавантаженння, і мандрівка в іншу реальність – це те, що реально допомагає.

В останньому турі серед 40 туристок в мене був лише один дорослий чоловік – воїн у відпустці ( і так, він був найчемнішим і найпунктуальнішим туристом), але скільки за тих кілька днів я вислухала історій від туристок, скільки болю і переживань кожна з них тягне в своїй душі, скільки знайомих переживань), і як приємно читати на їхніх лицях нові емоції від побаченого, почутого, чути їхній сміх і хоч на деякий час бачити їхнє розслаблення.

Саме тому – моєю відповіддю на вище поставлені питання є – так, варто і можна, і треба, бо це саме той час, коли здійснена мрія дає сили жити далі, працювати і донатити.

Лілія Прусік

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.