Знайомтесь: “Соціальна Хатка Продуктів” Ореста Кавецького

У 2020 році на початку коронавірусної кризи Орест Кавецький ініціював проєкт “Соціальна Хатка Продуктів”. Його мета – забезпечити людей, першочергово з незахищених категорії, якісними та дешевшими, ніж у середньостатистичному магазині, продуктами харчування.

11.06.2024
Знайомтесь: “Соціальна Хатка Продуктів” Ореста Кавецького

Мова йде про курятину, бакалію, молочку. Ідея в тому, щоб з кінцевої ціни продукції повністю прибрати націнку, витрати на оренду приміщення та комунальні послуги, оплату послуг продавця, логістику. Таким чином, проєкт є неприбутковим, а перелічені вище витрати компенсуються за рахунок проєкту, а не покупців.

Продається це все в невеличких однойменних крамничках. На даний час мережа “Соціальних Хатинок” представлена у Золочеві, Бродах, Буську, Підкамені та Радехові.

З 2020 по 2023 роки в “Соціальній Хатці Продуктів” до Дня св. Миколая, Різдва та Великодня проходили регулярні благодійні акції для незахищених верств населення. А з початку повномасштабної війни “Хатинки” слугували точками видачі гуманітарної допомоги для військових, внутрішньо переміщених осіб, місцевого населення.

Зараз проєкт продовжує працювати та, за слова Ореста Кавецького, планує вдосконалюватися. Так, нещодавно було проведено опитування серед відвідувачів “Соціальних Хаток Продуктів”, яке показало, що на четвертий рік свого функціонування вони мають значний попит, а їх закриття є неприпустимим.

Про графік роботи, цінову політику та адресу крамничок ви можете дізнатися на офіційній сторінці “Соціальної Хатки Продуктів” у мережі Facebook – www.facebook.com/socialnahatka. Ласкаво просимо! Найсвіжіші та найдешевші продукти для всієї родини саме тут!

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.