Злочинцям з Тернополя, які продавали жінок в сексуальне рабство, винесли вирок

Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок двом місцевим мешканцям, які продавали жінок за кордон в Об’єднані Арабські Емірати в сексуальне рабство.

02.08.2023
Злочинцям з Тернополя, які продавали жінок в сексуальне рабство, винесли вирок

Як йдеться у вироку, зловмисників зобов’язали сплатити по 119 тисяч гривень штрафу.

Безробітна уродженка Рівного та її напарник з Тернополя, який працював охоронцем у супермаркеті,  шукали жінок у скрутному фінансовому становищі та спілкувалися з ними особисто або ж у забороненій у російській соцмережі.

Українкам обіцяли великі суми коштів за короткий термін, втім не повідомляли реальний вид діяльності. Жінкам обіцяли можливість повернутися до України у будь-який час.

Першу жертву завербували ще у 2017 році. Жінці, яка лишилася з маленькою дитиною після смерті чоловіка, фігуранти запропонували поїхати на роботу в ОАЕ. Витрати на квитки вони також покривали.

Українка вилетіла за кордон 3 листопада і вже потім дізналась про справжній характер роботи – надання послуг сексуального характеру.

Згодом зловмисники намагались завербувати другу жінку, однак та після кількох зустрічей зрозуміла, що її намагаються завербувати до роботи в секс-індустрії і звернулася до правоохоронців.

Лише наприкінці червня 2023 року Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок. Зловмисникам пом’якшили покарання через нібито визнання своєї провини та щире каяття.

Обом присудили штраф у 119 тисяч гривень.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.