Зі Львівщини на фронт передали 146 дронів

6 листопада в межах благодійної ініціативи «Пташки Перемоги» на потреби військовослужбовців передали чергову партію дронів. Йдеться про 146 бойових дронів, з них 10 DJI Mavic та 136 FPV-дронів.

06.11.2023
Зі Львівщини на фронт передали 146 дронів

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Ці дрони-камікадзе обладнані спеціальними передавачами, здатні літати в умовах, коли сигнал глушиться ворожим радіоелектронним сигналом. Завдяки дистанційному керуванню, оператор БПЛА бачить ворожу ціль. Це може бути склад з боєприпасами, техніка окупантів чи позиції особового складу. Таким чином ця техніка служить «очима» наших військових вдень та вночі. Закликаю соціально відповідальний бізнес якомога активніше долучатись до проєкту», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Ці дрони отримають 24 ОМБр імені короля Данила, 87 окремий аеромобільний батальйон 80 ОДШБ, 3-тя та 77-ма штурмові бригади, сили ГУР. Закупляють дрони завдяки благодійним аукціонів та внескам партнерів проєкту «Пташки Перемоги».

«За результатами 14 аукціону нам вдалось виручити 1,3 мільйона гривень. Наша ініціатива розпочалася ще на початку весни цього року і за пів року нам вдалося відправити понад півтори тисячі дронів. В основному ці «пташки» йдуть на потреби бригад зі Львівщини. Але ми передаємо їх також усім бригадам, які звертаються до нас з офіційними запитами, зокрема штурмові батальйони, ТРО, сили ССО, ГУР та інші. Кожен внесок є важливим, адже ми демонструємо обʼєднання і це дає результат», – розповів голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин.

«На практиці дрони дуже дієва зброя, яка допомагає знешкоджувати живу силу противника та його техніку. Самі військові, які ним керують, перебувають далеко від позицій ворога, але все одно можуть нанести значної шкоди окупантам, а це врятовані життя наших бійців. На «нулі» дуже складно і така зброя вкрай важлива», – поділився військовослужбовець 24 ОМБр імені короля Данила Андрій.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.