Журналісти та активісти зібрали базу на майже 149 тисяч російських військових

До профілів тисяч військових додана інформація про конкретні злочини. Дані підкріплені посиланнями на журналістські розслідування та офіційні підозри правоохоронців.

30.08.2022
Журналісти та активісти зібрали базу на майже 149 тисяч російських військових
Фото: умовне

Активісти з «Антикорупційного штабу» та журналісти зі «Слідства.Інфо» зібрали у онлайн-реєстрі «Російські воєнні злочинці» 148 631 профіль російських військових, які воювали проти України, а деякі з них вчиняли воєнні злочини.

Про це пише «Слідства.Інфо».

Голова правління «Антикорупційного штабу» Сергій Миткалик заявив, що це найбільша база, з усіх подібних сервісів в Україні. Реєстр складається зі списків, оприлюднених Центром оборонних стратегій та Головним управлінням розвідки, бази даних «Ищи своих», соцмереж та розслідувань журналістів.

У цьому реєстрі є щонайменше 200 осіб, які точно вчиняли злочини і їх провина доведена журналістськими розслідуваннями.

З загальної кількості осіб у реєстрі щонайменше 30 тисяч приймали участь у війні проти України.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.