Жінка з Краматорська, якій діагностували безпліддя, вдруге стала мамою у Львові

33-річна Анастасія Глухіх ззамолоду понад усе мріяла народжувати і виховувати своїх дітей у рідному Краматорську. Однак ще у 17 років їй поставили діагноз безпліддя.

04.11.2024
Жінка з Краматорська, якій діагностували безпліддя, вдруге стала мамою у Львові

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Жінка була певна, що ніколи не матиме дітей. У 2022-му вона вийшла заміж за військового, який також з Донеччини. Згодом пара дізнається, що у них буде дитина. На початку осені ворог наніс удар по пологовому у Краматорську і подружжя вирішило, що жінці краще народжувати у Львові.

Вже з первістком на руках Анастасія повернулася до рідного міста, аби бути ближче до чоловіка-військовослужбовця. Там вона вдруге вагітніє і через погіршення ситуації на фронті наважується на переселення до Львова. Прихисток Анастасія з сином знайшла у модульному містечку для вагітних.

На 39-му тижні вагітності дворічний синочок Анастасії підхоплює ротавірусну інфекцію. Дитина потрапила до інфекційної лікарні.

“Я дуже перенервувала, у мене почалась кровотеча і мені порадили лягти на збереження. Від інфекційної лікарні до пологового лише 10 хвилин пішки, але я не могла залишити сина самого — він дуже плакав без мене. Моя лікарка-гінекологиня стала для мене єдиною підтримкою в цій ситуації. Порадила які документи в лікарнях потрібно зібрати, щоб чоловіка відпустили з війська і він міг доглянути за сином, поки я народжую. І я просто молила Бога, щоб це сталося”, — розповідає Анастасія.

На щастя, захисника відпустили до сина і дружини. Перейми в Анастасії почались у день приїзду чоловіка. І, поки він був з сином в інфекційній, дружина народила донечку. Дівчинка з’явилася на світ вагою 3100 г і зростом 52 см.

Жінка з двома дітьми залишиться у Львові. Тут вона почувається в безпеці.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.