Зеленський відповів на пропозиції зупинитися на лінії 23 лютого

Президент Володимир Зеленський зазначив, що вихід української армії на кордони 23 лютого – “не буде фіналом”.

16.12.2022
Зеленський відповів на пропозиції зупинитися на лінії 23 лютого

В інтерв’ю The Economist він також нагадав про гарантії безпеки для України.

“Це був би не фінал, тому що ніхто не розуміє, що означають гарантії безпеки. У нас був Будапештський меморандум. Мені сказали: “Не бійся, все добре, ядерної зброї немає. І це правильний шлях, і туди йде весь світ”. Але не весь світ прийшов, як ми бачили.

Ми віддали ядерну зброю, обміняли її на гарантії безпеки. Чи спрацювали ці гарантії? Ні. За агресію росії проти принципів миру, проти міжнародного права, проти багатьох речей, проти Статуту ООН і так далі. Чому тільки Україна платить таку високу ціну? Ми вдячні нашим уболівальникам, але платимо ми”, – зазначив Зеленський.

Президент України також наголосив, що проти заморожування війни.

“Чому я проти заморожування цієї війни? Бо на Донбасі ми це вже бачили. Вони забирають частину території, а потім заморожують її на певний час, щоб стати сильнішими окупантами, готовими до нових окупацій, і все.

Нам не потрібно втрачати людей без потреби. Зрозумійте: ми не воюємо з росією; росія воює з нами на нашій території. Вони повинні відійти. Звичайно, вони будуть платити поколіннями. Побачите, будь-яка агресія дорого коштує. Але це в майбутньому. Сьогодні так воно має закінчитися, бо інакше воно не завершене, воно просто заморожене. Просто залишити так, як зараз, сказати, ну давайте зупинимося, і вони заберуть Донбас, південь нашої країни, або його частину, а Крим їм залишиться… Чому? “Тому що час це зробити і ви повинні”? Не зможемо, ніхто б цього не пробачив”, – сказав Зеленський.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.