Захисник, якому у Львові встановили біонічний протез руки, повернувся на фронт

Олександр – 24-річний захисник із Київщини. Брав участь у звільненні Чернігівщини, бив ворогів на запорізькому напрямку, а згодом – і на донецькому. Там і втратив праву руку.

01.05.2023
Захисник, якому у Львові встановили біонічний протез руки, повернувся на фронт

Як розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова, того дня разом із побратимами хлопець вирушив звільняти одне із сіл поблизу Сіверська – це Бахмутський район. Кулемет танка, в якому їхали бійці, заклинив. Щоб його перезарядити, Олександр вибрався з машини. Саме в той момент у танк влучила ворожа міна. Олександр отримав множинні поранення: багатоуламкові пошкодження боку, поламані ребра, пробиті легені та посічена рука. 

Домедичну допомогу надали побратими. Потім пораненого захисника доправили до лікарні в Краматорську, де йому ампутували кінцівку. А далі – низка операцій і місяці в лікарнях Дніпра та Києва.

Після завершення лікування Олександр мріяв про сучасний біонічний протез. Такий дає змогу  – наскільки це можливо – повернути руці дрібну моторику. Олександр гадав, що аби отримати біонічний протез йому доведеться їхати за кордон. Та нову руку зміг отримати вдома – в Україні. Її захисникові встановили спеціалісти реабілітаційного Центру НЕЗЛАМНІ. 

Молодий чоловік навчився керувати своєю біонічною кінцівкою і вже з нею повернувся на фронт. Вдома на нього чекає дружина та п’ятирічний син.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.