За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 3,1 млрд грн медзакладам Львівщини за Програмою медичних гарантій

За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 3 млрд грн надавачам Львівської області екстреної, первинної та спеціалізованої медичної допомоги за Програмою медичних гарантій.

12.05.2025
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 3,1 млрд грн медзакладам Львівщини за Програмою медичних гарантій
Фото умовне

З них:

– за екстрену медичну допомогу — 206 млн грн;

– за первинну медичну допомогу — 439 млн грн;

  • за спеціалізовану медичну допомогу — 2,4 млрд грн;

Зокрема:

– Понад 1,3 млрд грн НСЗУ сплатила за надання пріоритетних послуг закладам спеціалізованої медичної допомоги за січень-березень.

– Понад 1 млрд грн — закладам спеціалізованої медичної допомоги за послуги січня-березня, оплата за які проводиться за глобальною ставкою.

– Понад 15 млн грн – закладам НАМНУ, МОЗ за пакетом “Перехідне фінансове забезпечення надання медичних послуг закладами охорони здоров’я”.

Загалом у Львівській області оплати за надані послуги отримали 259 надавачів медичних послуг, які уклали договір із НСЗУ за Програмою медичних гарантій.

З них за формою власності:

–  комунальна — 130 закладів (2,9 млрд грн);

–  державна — 4 заклади (63 млн грн);

– приватна (без ФОП) — 39 закладів (123 млн грн);

– ФОП — 86 закладів (26 млн грн).

Медзаклади Львівської області, які отримали найбільшу суму виплат від НСЗУ:

1. КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги”: 544 млн грн.

2. КНП “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”: 206 млн грн.

3. КНП “Львівська обласна клінічна лікарня”: 171 млн грн.

4. КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги”: 147 млн грн.

5. КНП “Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр”: 145 млн грн.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.