За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 3,1 млрд грн медзакладам Львівщини за Програмою медичних гарантій

За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 3 млрд грн надавачам Львівської області екстреної, первинної та спеціалізованої медичної допомоги за Програмою медичних гарантій.

12.05.2025
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 3,1 млрд грн медзакладам Львівщини за Програмою медичних гарантій
Фото умовне

З них:

– за екстрену медичну допомогу — 206 млн грн;

– за первинну медичну допомогу — 439 млн грн;

  • за спеціалізовану медичну допомогу — 2,4 млрд грн;

Зокрема:

– Понад 1,3 млрд грн НСЗУ сплатила за надання пріоритетних послуг закладам спеціалізованої медичної допомоги за січень-березень.

– Понад 1 млрд грн — закладам спеціалізованої медичної допомоги за послуги січня-березня, оплата за які проводиться за глобальною ставкою.

– Понад 15 млн грн – закладам НАМНУ, МОЗ за пакетом “Перехідне фінансове забезпечення надання медичних послуг закладами охорони здоров’я”.

Загалом у Львівській області оплати за надані послуги отримали 259 надавачів медичних послуг, які уклали договір із НСЗУ за Програмою медичних гарантій.

З них за формою власності:

–  комунальна — 130 закладів (2,9 млрд грн);

–  державна — 4 заклади (63 млн грн);

– приватна (без ФОП) — 39 закладів (123 млн грн);

– ФОП — 86 закладів (26 млн грн).

Медзаклади Львівської області, які отримали найбільшу суму виплат від НСЗУ:

1. КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги”: 544 млн грн.

2. КНП “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”: 206 млн грн.

3. КНП “Львівська обласна клінічна лікарня”: 171 млн грн.

4. КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги”: 147 млн грн.

5. КНП “Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр”: 145 млн грн.

Коментарі

20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.
17:01
Таємниці фотографії: музей, що зберігає спадщину
Гуляючи старовинними вулицями Львова, проходячи історичні площі та квартали, у самому центрі ви можете завітати у Львівський фотомузей. Це одне з найцікавіших місць для тих, хто цікавиться історією фотографії. Це місце, яке зберігає багатий мистецький спадок.
09:47
Львівʼянин може втратити високу посаду у футболі
УЕФА відкрив справу проти віце-президента Української асоціації футболу Олександра Шевченка, який є мешканцем Львова, і головою обласної футбольної асоціації.
09:01
“На службі” у проросійських депутаток й аферистів?
ТСК, яку очолюють депутатки Юлія Яцик та Анна Скороход, спершу спричинились до відкриття кримінального провадження проти курсанта Академії Сагайдачного, а згодом на темі його звільнення влаштували дискредитаційну кампанію проти навчального закладу.