З російського полону повернулись семеро захисників зі Львівщини

6 травня, у межах обміну полоненими до України повернули 205 українських військових.

07.05.2025
З російського полону повернулись семеро захисників зі Львівщини

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Додому повернулись:

Василь Ленів зі села Волосянка на Стрийщині. Воїн служив у складі 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Національної гвардії України. У травні 2023 року потрапив у ворожий полон.

Солдат Михайло Лоза, житель села Підлісся Львівського району. Воїн служив у складі 42 ОМБр. У червні 2023 року Михайло зник безвісти після бою у районі Діброви Луганської області.

Захисник зі села Долобів Самбірського району – Роман Мелешко. Боєць проходив службу у складі 64-ої танкової бригади. Потрапив у полон у вересні 2022 року.

Житель Сокаля Владислав Стернічук. Воїн служив у 63 окремому батальйоні Сил територіальної оборони ЗСУ. Перебував у неволі зі серпня 2023 року.

Олег Борисенко родом зі села Долішнє Стрийського району.

Роман Іванів родом зі Стрия. Служив у 115 окремій механізованій бригаді. У квітні минулого року під час виконання бойового завдання захисник зник безвісти.

Ярослав Пилипчук родом із Журавненської громади. До лав Збройних Сил України приєднався у березні 2023 року. Служив у десантно-штурмових військах. У березні 2024 року під час виконання бойового завдання зник безвісти поблизу населеного пункту Терни Донецької області. Невдовзі родині повідомили, що він у полоні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.