З обмороженням і переохолодженням госпіталізували 17 людей на Львівщині

По допомогу до “швидкої” через холодові травми звернулося 19 людей.

08.12.2023
З обмороженням і переохолодженням госпіталізували 17 людей на Львівщині

Про це повідомляє “Суспільне”.

40-річного Василя госпіталізували до львівської лікарні святого Луки тиждень тому з обмороженням пальців на ногах. 7 грудня чоловіку зробили операцію, лікарям довелось провести ампутацію пальців.

Василь з Івано-Франківської області, приїхав до Львова в пошуках роботи. Розповідає три дні перебував на морозі на вулиці, тоді і отримав обмороження.

“У мене два роки тому було тоже обмороження, я працював на бетонних роботах і також так врятував себе сам вдома, а тут уже не було можливості. Я думав, що вони відійдуть, натирав олією. А тут кажуть, що діла не буде, треба в лікарню, а в лікарні кажуть, що обмороження таке, що трошки запізно звернувся”, — говорить пацієнт лікарні Святого Луки Василь.

За останні 10 днів в області було 19 звернень з переохолодженням і обмороженнями, з них 17 людей – госпіталізували з різними ступенями обмороження та загального переохолодження.

“Всі відкритті ділянки тіла в холодний період закривати – рукавиці, шарфи, шапки. Ну і зрозуміло, якщо ми відчуваємо, що наші руки дуже змерзли. Якщо є поколювання, біль в кінцівках, треба перейти у тепле сухе приміщення, зняти мокрі речі і найкраще — це пасивне або легко активне зігрівання. Тобто буде неправильно, якщо у вас змерзли руки, запхати їх в гарячу воду. Це буде сильний стрес для наших тканин, це має бути звичайне тепле приміщення, теплий чай, їжа”, — каже лікар бригади медицини катастроф Ігор Марчук.

Більше половини з тих, хто отримали холодову травму були у стані алкогольного сп’яніння

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.