З нагоди 11-тої річниці діяльності «Львівського лицаря» відбувся благодійний концерт

До 11-річчя волонтерської ініціативи «Львівський Лицар» у Львівському палаці мистецтв 28 листопада відбувся благодійний концерт та аукціон. Мета заходу – допомогти зібрати кошти для закупівлі на потреби армії 11 засобів РЕБів.

29.11.2024
З нагоди 11-тої річниці діяльності «Львівського лицаря» відбувся благодійний концерт

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, лагодійна організація «Львівський лицар» веде відлік своєї діяльності початку грудня 2013 року – тоді у Львівській обласній організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури створили Пункт допомоги Майдану. Від березня 2014 року, з перших днів російської агресії в Україні, учасники Товариства також долучились до волонтерського руху на підтримку української армії – а через кілька місяців активної діяльності волонтерів їх ініціатива стала публічно відома як «Львівський Лицар».

Назву обрали неспроста – у 1916 році Львів стояв перед небезпекою російської окупації. Для залучення благодійних пожертв на потреби війська був вирізьблений з дерева Лицар-оборонець і кожен, хто складав пожертву на зміцнення війська мав право забити у обладунки лицаря металевий цвяшок, у такий спосіб «зміцнивши» його уже металевими латами.

“Через сто років України знову змушена протистояти російській агресії. Тож для потреб зміцнення нашого війська до Львова повернувся Львівський Лицар у образі Святого Юрія Змієборця. Кожен, хто складає пожертву не менше аніж 100 грн. має право зміцнити щит Святого Юрія символічною металевою пластиною із викарбуваним символом Української Державності – Тризубом. Другу таку пластину жертводавець отримає у подарунок на пам’ять про подію. Зібрані кошти використовують на закупівлю речей, які вкрай потрібні нашим військовикам”, – зазначили у повідомленні.

«Упродовж усіх років війни ми допомагаємо і передаємо нашим Воїнам прилади, оптику та обладнанням, зокрема метеостанції, лазерні далекоміри, приціли оптичні і коліматорні, ноктовізори, тепловізори, генератори, інклінометри, активні навушники, біноклі та інше потрібні на війні речі. Словом, ми допомагаємо Україні вистояти і зберегти життя наших воїнів», – розповів координатор організації «Львівський Лицар» Андрій Салюк.

В рамках благодійного концерту виступили гурт «Піккардійська Терція», співак Зіновій Карач і дует «Курінь».

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.