З Харкова до Бремена – як книги казкарки зі Львова дістаються до читачів у Німеччині

У Харкові вийшла брайлівська книга Лесі Кічури «Дух Різдва» й одразу полетіла до особливих читачів у Німеччині.

20.03.2024
З Харкова до Бремена – як книги казкарки зі Львова дістаються до читачів у Німеччині

Цю новину авторка повідомила на своїй сторінці: “Нарешті я тримаю її у руках! Свою чергову мрію! Моя 6-та збірка казок, видана шрифтом Брайля цього разу вийшла у Харкові і з перших днів після виходу відразу полетіла до Бремена, де на неї дуже чекають особливі читачі. У цьому німецькому місті є невеличкий Ресурсний центр, куди приходять діти з України. Тож працівники громадської організації створили бібліотеку українських книг, яку намагаються за змоги поповнювати новинками.

Цього разу видавцем став незламний Харків! І книга вийшла у новому для мене форматі – вона створена за принципами універсального дизайну – одна сторінка брайлівського тексту чергується із текстом великим кеглем, приміром 24, задля читання слабозорими людьми. Тож маю радість зараз уже тримати в руках книгу першу із майбутніх трьох (збірка «Дух Різдва» вийде у трьох книгах).

Увесь друк накладу моєї книги вдалося здійснити завдяки фінансуванню Міжнародної благодійної платформи «Global Given» «Bader Philanthropies». Це так круто, що в команді є люди, які уміть настільки активно та плідно працювати з європейськими грандами у видавничій сфері!”

Нагадаємо, що буквально нещодавно письменниця стала учасницею встановлення Національного Рекорду України на Тернопільщині. У переддень народження Тараса Шевченка Світлана Дячок, директорка ліцею №1 зібрала у своєму навчальному закладі в м. Хоростків 22 письменники з України, які одночасно провели 22 уроки української літератури у 22 різних класах.

А ще кілька днів перед тим казкарка публікувала у соцмережах світлини своїх казок аж у Антарктиді. Тоді у своєму дописі авторка зізналася, що мріяла про таку мандрівку своїх книг понад 5 років. Раділа, що знайшлися люди, які допомогли здійснити її чергову казкову мрію.

З нагоди Всесвітнього дня казки побажаємо письменниці нових казкових сюжетів, багато виданих книг та неймовірне коло шанувальників у всьому світі!

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.