Як записатися на прийом до ТЦК для оновлення даних

Оновити свої дані в ТЦК та СП варто до 16 липня, інакше загрожує штраф від 17 тисяч гривень. Записатися на прийом до ТЦК потрібно, ставши в електронну чергу.

30.05.2024
Як записатися на прийом до ТЦК для оновлення даних

Про це йдеться в матеріалі Tvoemisto.tv «Без запису не приходьте». Як оновити дані у Львівському ТЦК.

Записатися на прийом до ТЦК та СП для оновлення даних можна за посиланням:

  • виберіть ТЦК та СП, в якому перебуваєте на обліку, або за місцем вашої актуальної реєстрації;
  • введіть ваші персональні дані для запису;
  • підтвердьте номер телефону;
  • отримайте повідомлення з датою та часом вашого візиту.

Оновити дані варто до 16 липня, інакше загрожує штраф від 17 тисяч гривень. Уточнити дані (номер телефону, e-mail та адресу проживання) мусять:

  • призовники 17–25-річного віку;
  • військовозобов’язані 25–60-річного віку;
  • жінки з медичною та фармацевтичною освітою, які перебувають на військовому обліку;
  • військовозобов’язані, які проживають за кордоном;
  • заброньовані особи (їх на ВЛК не відправляють).

Оновити дані в ТЦК можна менш ніж за 10 хвилин. Після чого всіх чоловіків скеровують на військово-лікарську комісію. Відтак військовозобов’язаного визнають придатним або непридатним. Нещодавно в Україні скасували статус обмежено придатного. Тепер військові та військовозобов’язані можуть бути тільки придатними чи непридатними для військової служби. Ті ж чоловіки, які мають статус обмежено придатного, мусять упродовж дев’яти місяців пройти повторну військово-лікарську комісію.

У військовий обліковий документ вклеюють штрихкод, який автоматично генерує Реєстр військовозобов’язаних «Оберіг». Ця позначка підтверджує, що людина виконала вимоги законодавства щодо мобілізації й оновила свої дані в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Відсутність штрихкоду у військовому квитку чи іншому обліковому документі вказує на те, що дані не оновлені.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.