Вихователів приватного дитсадка у Києві підозрюють у катуванні дітей

Правоохоронці повідомили про підозру чотирьом працівницям корекційного дитсадка у Києві, яким закидають знущання та катування дітей.

15.02.2023
Вихователів приватного дитсадка у Києві підозрюють у катуванні дітей

Про це повідомили поліція Києва та Київська міська прокуратура.

За даними слідства, персонал закладу систематично вчиняв щодо дітей насильницькі дії та катування. За невиконані завдання підозрювані зачиняли дітей у шафі, наступали ногами на руки, висміювали та ображали дитину в присутності інших дітей, змушували стояти тривалий час у незручному положенні, придушували, застосовували больові прийоми, обмотували скотчем та закривали рот рушником.

«Вказані дії супроводжувалися заподіянням дітям сильного фізичного болю та моральних страждань з метою покарати їх за поведінку та невиконання вказівок вихователів», — зазначає прокуратура.

Через особливості фізичного розвитку вихованці не могли розповісти про знущання батькам. Але деякі батьки помітили синці у дітей. Наразі вже ідентифіковано як потерпілих трьох дітей віком від 5 до 6 років.

За матеріалами слідства, цей приватний дитячий садочок для дітей із порушеннями фізичного розвитку працював нібито за методикою «АВА-терапії», місяць перебування в ньому коштував від 8 до 15 тисяч гривень.

Правоохоронці повідомили про підозру чотирьом працівницям корекційного дитсадка у Києві, яким закидають знущання та катування дітей

Правоохоронці провели обшук у закладі й за місцем проживання директорки. Наразі чотирьом працівницям повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України — катування, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Фігуранткам загрожує до 10 років позбавлення волі. Участь інших працівників дитсадка у знущанні з дітей встановлюється. Слідчі також вручили підозрюваним клопотання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

У поліції повідомили, що нададуть оцінку діям керівництва закладу, контрольних органів та інших установ, котрі надавали дозвільну документацію на його роботу.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.