Відвідувачка звинуватила в домаганнях працівника Шевченківському гаю у Львові

Керамістка Юлія Круківська звинуватила доглядача однієї з експозиційних хат у сексуальних домаганнях. Адміністрація музею повідомила, що проводить перевірку, а чоловіка на час перевірки усунули від роботи.

10.05.2025
Відвідувачка звинуватила в домаганнях працівника Шевченківському гаю у Львові
Фото з мережі

Інцидент стався 3 травня. За словами Круківської, усе почалося з невимушеної бесіди, яка переросла у неприйнятну поведінку з боку музейника, повідомляє “Еспресо.Захід”.

Після запрошення “випити по 50 грамів” у хаті чоловік, як пише відвідувачка, раптово почав нав’язливо обіймати її, притискатися та говорити образливі й сексуалізовані фрази:

“Він казав, що в нього встав член, коли побачив мене, і що я маю “якісь чари”, від яких він збудився”, — зазначила Юлія.

Жінка вирвалась, втекла з хати й через два дні — 5 травня — повідомила адміністрацію музею про інцидент.

Музей відреагував на цей інцидент, тут розпочали службове розслідування. Інформацію про це апдміністрація оприлюднила в соцмережах. За офіційною заявою Музею, працівника тимчасово усунули від виконання обов’язків.

У закладі зазначили, що це перший подібний випадок, і пообіцяли максимально прозоре з’ясування всіх обставин.

“Для нас важливо, щоб кожен у нашому закладі: і відвідувач, і працівник – почувалися безпечно, а тому за фактом звернення ми розпочали службове розслідування. Музей не є бездіяльним. Ми на зв’язку з заявницею, працює комісія, працівника відсторонено до завершення розслідування”, — зазначили в адміністрації.

Також у музеї закликали відвідувачів у разі виникнення конфліктних ситуацій негайно звертатися до адміністраторів чи охорони, фіксувати випадки неетичної поведінки й у разі загрози безпеці або вчинених правопорушень викликати поліцію.

До слова, йдеться про доглядача хати з експозиції села Люта (Ужгородський район).

Наразі Юлія Круківська публічно не повідомляла про звернення до правоохоронних органів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.