Уже кілька місяців Superhumans у Львові приймає поранених бійців, евакуйованих безпосередньо з лінії фронту

Прицільна евакуація — найшвидший спосіб евакуації пораненого до лікарні, де він отримає необхідну кваліфіковану допомогу.

22.01.2025
Уже кілька місяців Superhumans у Львові приймає поранених бійців, евакуйованих безпосередньо з лінії фронту

Як повідомли у Superhumans Center, це стало можливим завдяки тісній співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Дніпропетровської Обласної Клінічної Лікарні ім. І.І. Мечникова, Командування Медичних сил Збройних Сил України та АЗОВу.

Зокрема, завдяки співпраці з Азов Супровід у Superhumans Center забезпечили лікування сімом бійцям 12-ої бригади АЗОВ із різними видам травм та ампутацій.

“Щоб краще розуміти, який шлях долає поранений боєць, медичний директор Superhumans Андрій Віленський разом з командою відвідали один зі стабілізаційних пунктів на передовій. Натомість Азов Супровід відвідали наш Центр, щоб на власні очі побачити умови, в яких перебувають їхні бійці, та особисто поспілкуватися із медиками”, – йдеться у дописі.

Маршрут пацієнта до Superhumans починається з моменту поранення на передовій. Це максимальна оперативність, зважаючи на те, що багато пацієнтів потрапляють у Центр за кілька місяців, чи, навіть, років після поранення.

Пацієнт прибуває евакуаційним потягом або авто, а тоді – швидкою й одразу отримує необхідну та послідовну допомогу.

Чому це важливо?

– Не втрачається дорогоцінний час, що надалі забезпечить краще лікування та реабілітацію.

– Пацієнт з травмами, які потребують складних оперативних втручань, лікування, догляду та реабілітації на експертному рівні одразу потрапляє в заклад, де може отримати таку допомогу.

– Пацієнт отримує комплексне лікування, реабілітацію та, за необхідності, протезування в одному місці та перебуває під наглядом однієї мультидисциплінарної команди.

“Всі фактори забезпечують краще та швидше лікування, відновлення, протезування та реабілітацію наших героїв. Вдячні за довіру та сприяння Азов Супровід та уже незабаром детально покажемо вам кожен етап шляху пацієнта від стабілізаційного пункту до Superhumans”, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.