Уряд підтримав законопроєкт про «Трансформування системи державного замовлення» – фінансування здобуття вищої освіти на 2024 рік

Не знаю хто так підставляє профільного віце-прем‘єра Михайла Федорова, але дана реформа приведе до відтоку молоді-випускників шкіл за кордон.

08.01.2024
Уряд підтримав законопроєкт про «Трансформування  системи державного замовлення» – фінансування здобуття вищої освіти на 2024 рік

Такі країни як: Польща, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія навіть вже Німеччина потирають руки від щастя, оскільки вони вже пропонують для українців бюджетні програми з хорошими умовами проживання у себе, а ще додайте сюди фактор безпеки для дітей. Як конкурувати з цими країнами???

Про які кредити для абітурієнтів можна говорити під час війни, коли повна невизначеність? Коли половина ЗВО країни проводить навчання в он-лайні через постійні тривоги і близькість до фронту.

В Україні з кожним роком зменшується у «старшій школі» відвідуваність учнями уроків, оскільки вони готуються з репетиторами по конкретних предметах до НМТ/ЗНО.

Про який інноваційний розвиток України у майбутньому можна говорити, коли у багатьох школах не має якісних вчителів з математики, фізики, хімії, біології. А через низькі зарплати в освіті (викладач із вченим званням доцента зарплата 12 – 14 тис грн, вчитель після ЗВО – 7-8 тис грн), діти не поступають на дані спаціальності.

Постійні реформи в освіті, приводять до погіршення рівня якості освіти, еміграції науковців, викладачів та молоді з країни, закриття ЗВО у майбутньому з метою продажу майнових комплексів…

Все йде до того, що якісна освіта в Україні буде тільки для багатих, бо вони зможуть оплатити для своїх дітей хороших вчителів.

Постає питання, для кого тоді воюють і кладуть своє життя войни, коли їхніх дітей готують до еміграції?

Надіємось, що депутати доопрацюють поданий урядом законопроєкт.

Юрій Раделицький

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.