Університетська лікарня у Львові отримала 15 апаратів ШВЛ з Німеччини

Філія Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького отримала медичне обладнання у вигляді благодійної допомоги з федеральної землі Саар (Федеративна Республіка Німеччина).

10.10.2024
Університетська лікарня у Львові отримала 15 апаратів ШВЛ з Німеччини

Як повідомляє пресслужба Університету, про співпрацю домовилися ще у листопаді 2023 року під часу візиту на Львівщину пані міністр-президента Саару Анке Релінгер.

Угода передбачала співробітництво у напрямку професійної освіти та з вищими навчальними закладами, зокрема медичними, а також спільну роботу в медичній галузі й на базі однієї з обласних лікарень. У січні цього року від німецьких партнерів на кафедру хірургії №1 передали перше обладнання – проктологічний операційний стіл та безтіньову операційну лампу загальною вартістю понад 300 тисяч гривень.

9 жовтня Університетська лікарня отримала 15 апаратів ШВЛ та сучасний ультрасонографічний відеоскоп OLYMPUS-ALOKA конвексного сканування.

“Приємно, що ця співпраця й надалі розвивається, особливо з огляду на те, що наш Університет зараз активно займається розбудовою власної клініки. Адміністрація Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького висловлює щиру подяку від університетської спільноти за допомогу і підтримку професорові Марчіну Кравчику з Університетської клініки м. Ессен (Prof. Dr. med. Marcin Krawczyk, Universitätsklinikum Essen), котрий ініціював процес збору обладнання для нашої Університетської лікарні у Землі Саар, Німеччина. Вдячні також Університетській лікарні в Гомбурзі (Saarland University Medical Center in Homburg) та громадському обʼєднанню УкраїнеФройндеСаар (UkraineFreundeSaar e.V., https://www.ukrainefreundesaar.de/ ), які активно долучилися до організації та транспортування обладнання”, – зазначили у повідомленні.

Також відділ міжнародних зв’язків та євроінтеграції ЛНМУ ім. Данила Галицького висловловив подяку Департаменту міжнародного співробітництва Львівської ОВА за сприяння у реалізації співпраці з німецькими партнерами і благодійниками.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.