Українським захисникам передали ще 132 дрони зі Львівщини

Вчора, 7 серпня, для українських захисників і захисниць у межах проєкту «Пташки Перемоги» передали дрони.

08.08.2023
Українським захисникам передали ще 132 дрони зі Львівщини

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, серед них 110 – це FPV-дрони (бойові) , 21 – дрони Mavic (розвідувальні) різних комплектацій та 1 дрон Matrix 300 RTK з додатковою камерою. Їх отримають 80-та ОДШБ ЗСУ, 24-та ОМБ ім. короля Данила, 67-ма ОМБ ЗСУ, 7-ий та 12-ий прикордонні загони, а також підрозділ контррозвідки СБУ.

Окрім того,  передали також 3 комплекси управління FPV-дронами.

«Дякую підприємцям, небайдужим людям за те, що ви підтримуєте наших військових. Кожен дрон – це врятоване життя українського військового і наша більша перевага над ворогом. Дякую за спільну роботу – разом ми єдині і сильні! Дякую нашим захисникам і захисницям за те, що боронять український фронт», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Під час події військовослужбовці 24 ОМБ ім. короля Данила вручили Максиму Козицькому подяку від бригади – за підтримку та сприяння у проєкті «Пташки Перемоги».

Довідково:

Ініціативу «Пташки Перемоги» започаткували у березні 2023 року. Відтоді на передову відправили уже 880 безпілотників. Загальна мета – 1000 безпілотників для ЗСУ.

Проєкт реалізують у співпраці з начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександром Тіщенком, засновником БО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним. Партнерами виступили АТ «Львівгаз» та БФ «Support Ukraine», Український фонд розвитку / Ukrainian fund of development, Благодійний фонд «БО «Добро для України», Компанії HomeGroup, «Спокій», Благодійний фонд сім’ї Доскіч, «Галицька свіжина», волонтер Ольга Тесляк, Адвокатське об’єднання «Марусяк і партнери», Андрій Побурко.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.