Українських студентів запросили на навчання до Індонезії

16 лютого начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні Аріфом Мухаммедом Басалама.

16.02.2024
Українських студентів запросили на навчання до Індонезії

Це – перший візит високоповажного гостя на Львівщину, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Насамперед хочу подякувати за теплий прийом. Ми відкрили наше посольство у Києві у 1994 році і воно ніколи не закривалось, окрім перших днів повномасштабного вторгнення приблизно на 2 місяці. 17 серпня 2023 року я вручив вірчі грамоти Президенту України і це символічна для нас дата, адже 17 серпня – День нашої незалежності. У політичному плані я постійно наголошую, що ми поважаємо територіальну цілісність України. Я чекаю на розширення наших економічних, соцкультурних зв’язків», – наголосив Аріф Мухаммед Басалама.

Очільник області подякував гостям за підтримку України у надскладний час її боротьби з агресором та закликав до розширення співпраці, зокрема економічної.

«Дякую за візит. Для нас велика честь приймати таких шанованих гостей із дружньої країни. Індонезія – одна з найбільших країн Азії, яка перша чітко заявила на чиїй вона стороні. Президент країни одним з перших приїхав і підтримав нашу державу. Дякую за позицію і допомогу, яку надаєте, підтримку на міжнародному рівні. Ми також хотіли б поглиблювати наші зв’язки, зокрема створювати спільні підприємства, відтак запрошуємо ваш бізнес до співпраці. Теж стосується і студентської молоді, адже Львівщина має прекрасне освітнє середовище, яке дає гарні знання у різноманітних галузях», – зазначив Максим Козицький.

Як розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Аріф Мухаммед Басалама, після початку повномасштабного вторгнення індонезійські студенти покинули Україну, але, висловив сподівання, що це тимчасово. Натомість запросив українських студентів на навчання в Індонезії. Зараз індонезійська рада співпраці пропонує таке навчання з наданням стипендій іноземним студентам.

«Ми надіємось, що в майбутньому більша кількість українських студентів буде навчатись в Індонезії і завдяки цьому стосунки між двома державами міцнішатимуть», – зазначив він.

Аріф Мухаммед Басалама також додав, що Індонезія зацікавлена у встановленні співпраці між бізнесом обох країн та присутності українського бізнесу в Індонезії.

Також очільник області в межах зустрічі запропонував низку проєктів, куди вже сьогодні можна залучити індонезійський бізнес, який хоче докластися до соціальної складової Перемоги України.

«Це низка об’єктів, які є важливими для соціальної інфраструктури Львівщини. Це проєкти пов’язані з реабілітацією, наданням медичної допомоги дітям, освітою, вартістю від мільйона до 5 мільйонів доларів. Більшість у процесі реалізації та співфінансуються коштом обласного бюджету, проте зі зрозумілих причин цього недостатньо. Можливо є бізнес, який захоче в такий спосіб зробити соціальний внесок у нашу перемогу. Це буде величезна допомога для нас», – додав Максим Козицький.

Також гість ознайомив присутніх із політичною ситуацією в Індонезії.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.