Українські воїни показали, як відеограф допомагає їм трофеїти техніку

Юрій Калинчук до повномасштабного вторгнення фотографував українські краєвиди з дрона, а тепер ці світлини підтримують захисників.

22.09.2022
Українські воїни показали, як відеограф допомагає їм трофеїти техніку
Скріншот з відео

Як красиві фото допомагають ЗСУ, розповідає ШоТам.

Ці кадри неймовірної краси України розлетілися на півсвіту. Автор — Юрій Калинчук. Фільмуючи природу, він заробляє гроші для ЗСУ.

До 24 лютого його фото публікували в Україні та за кордоном. Після повномасштабного вторгнення творчість відійшла на другий план і він почав волонтерити.

А потім зрозумів: фото можна використати для допомоги військовим. Тому віднедавна роботи Юрія можна придбати на полотні. І 100% від їхнього продажу хлопець перераховує на потреби ЗСУ.

За виручені з продажу гроші військовим уже відремонтували автівки.

«Завдяки тій машині, яку ми передали на фронт, хлопці вже встигли “віджати” у ворога БМП з повним боєкомплектом. Круто відчувати, що наша допомога безпосередньо якось впливає на хід війни та допомагає хлопцям», — розповідає відеограф Юрій Калинчук.

А тепер Юрій продає фото, аби назбирати на авто для бойових медиків.

«Якщо хтось крутий майстер і може допомогти з ремонтом машини, то потрібно це робити. Якщо хтось може плести сітки, то це також потрібно. Кожен має боротися на своєму фронті. І пам’ятайте, що ми – одне ціле, ми – українці», — Юрій, фотограф, відеограф.

Придбати роботи Юрія можна в його інстаграмі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.