Українські футболісти Іванісеня, Кулаков, Мампассі, Калінін та Сагуткін продовжують грати у рф

Українська асоціація футболу розгляне справи щодо порушення ними кодексу етики та чесної гри 9 березня.

07.03.2023
Українські футболісти Іванісеня, Кулаков, Мампассі, Калінін та Сагуткін продовжують грати у рф
Фото: Дмитро Іванісеня

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу 9 березня розгляне ряд справ щодо можливих порушень кодексу етики та чесної гри українськими футболістами, які після 24 лютого 2022 року залишились грати за російські футбольні клуби, йдеться на офіційному сайті Української асоціації футболу.

Дмитро Іванісеня продовжує грати “Крилья Совєтов”, Марк Мампассі – за “Локомотив”, Денис Кулаков – у складі “Урала”, Ігор Калінін – за “Ростов”, а Данило Сагуткін – за “Акрон”. 

Нагадаємо, торік покарання отримав Анатолій Тимощук, якого позбавили усіх трофеїв, здобутих в Україні та довічно заборонили займатися футбольною діяльністю на території України. Нещодавно він вперше прокоментував війну в Україні. 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.