Українська галицька партія не зможе відмовляти волинським бурякоздавачам

Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ «Радехівський цукор» придбати Гнідавський цукровий завод у Волинській області. Дозвіл надали за умови збереження ринкової конкуренції в регіоні.

20.10.2023
Українська галицька партія не зможе відмовляти волинським бурякоздавачам

Заяву на покупку заводу ТОВ «Радехівський цукор» подало у серпні цього року, повідомляє Lviv.media.

9 жовтня Антимонопольний комітет повідомив, що купівля заводу буде можлива лише за умов збереження в регіоні здорової конкуренції на ринку. Згідно з цим повідомленням, ТОВ «Радехівський цукор» запропонував взяти на себе низку зобов’язань. Зокрема, протягом п’яти років з купівлі, підприємство буде приймати буряки від виробників, які проживають в радіусі 132 км від його місця розташування. Крім того, воно не зможе безпідставно відмовляти місцевим бурякоздавачам, або ж обмежувати кількість сировини, яку вони можуть здати.

ТОВ «Радехівський цукор» — один із найбільших виробників цукру в Україні. Він має заводи в Радехові, Львівської області, а також в Чорткові, Хоросткові, Козові та Збаражі, Тернопільської області. Кінцевим бенефіціаром та власником «Радехівського цукру» є відомий львівський бізнесмен Володимир Матківський.

Гнідавський цукровий завод — це підприємство, яке розташоване у Луцьку, та займається виготовленням цукрових продуктів під маркою «Солодко». Завод може переробляти до шести тисяч тонн цукрових буряків на добу. За даними сервісу youcontrol, ПРАТ «Гнідавський цукровий завод» належить волинським підприємцям Ярославові Галькевичу та Євгенію Макарі.

Додамо, що цукровий магнат Володимир Матківський – бенефеціар ФК “Карпати” і Української галицької партії.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.