Україною серед підлітків шириться небезпечний російський флешмоб

Прихильників ПВК “Редан” помітили в Івано-Франківську, Львові, Дніпрі та Полтаві.

27.02.2023
Україною серед підлітків шириться небезпечний російський флешмоб
Скріншот

Нещодавно в Україні почали масово поширювати так званий молодіжний рух ПВК “Редан”. Він виник й активно діє в росії. Підлітки збирають великими групами й в громадських місцях влаштовують бійки між представниками двох субкультур.

Назва “Редан” сягає корінням японського аніме Hunter x Hunter. У росії ПВК “Редан” вже прославилися сутичками з футбольними фанатами в ТЦ та на вулицях у різних містах. Зокрема у днями у москві зібралися сотні людей, які влаштували масову бійку. 

27 лютого начальник ГУНП у Харківській області Володимир Тимошко повідомив, що у центрі Харкова поліція затримала підлітків, які хотіли влаштувати масову бійку. Правоохоронці встановили, що це частина флешмобу з рф.

“Російські вбивці і мародери запустили флешмоб для підлітків, результатом якого повинна була стати масова бійка. Поліція оперативно затримала усіх юнаків, які включилися в цю небезпечну гру. Зараз поліція запрошує батьків, з ними зустрічатимуться ювенальні поліцейські й проводитимуть профілактичні бесіди”, — йдеться у повідомленні.

У Львові біля ТЦ “Форум” 27 лютого також зібралась група підлітків. Втім, на випередження спрацювали правоохоронці.

“А для тих, хто скаже, це ж діти, що їм буде, я відповім! БУДЕ!!! Бо рано чи пізно хтось не розрахує сили і станеться невиправне, хтось загине, а хтось сяде в колонію для неповнолітніх на 10-15 років. Якщо ви виявили скупчення підлітків, не ставайте героями! Телефонуйте на лінію “102” та повідомляйте чітку інформацію, адже від поданої вами інформації буде ухвалене рішення про реагування”, – відреагував на поширення цього руху в Україні львів’янин Володимир Садовий.

 

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.