Українець увійшов до ТОП-10 найкращих студентів світу

Студент КПІ імені Ігоря Сікорського Ігоря Клименко увійшов до фіналу Всесвітньої студентської премії Global Student Prize.

08.09.2022
Українець увійшов до ТОП-10 найкращих студентів світу
Ігор Клименко

Він став одним із претендентів на нагороду у 100 000 доларів, яку отримає найкращий студент планети.

Нещодавно світова премія Global Student Prize оголосила топ-10 найкращих студентів з усього світу. До них увійшов і українець Ігор Клименко. У 5 класі, коли почалася війна в Україні, він зрозумів, що хоче допомогти своїй країні і почав розробляти роботів для розмінування. Останні два роки активно працює над своїм дослідженням Quadcopter Mines Detector, яке успішно презентує на численних конкурсах та виставках.

Ігор планує реалізувати свій винахід і почати масове виробництво. Якщо він виграє Global Student Prize, планує використати кошти для залучення нових компаній і організацій, щоб отримати якомога швидше готовий продукт.

Переможець Global Student Prize отримає нагорода в розмірі 100 000 доларів США. Вона вручається студенту, що здійснює найбільший реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і на суспільство загалом. При виборі фіналістів Global Student Prize братимуть до уваги навчальні досягнення, вплив на своїх однолітків, зміни, які здійснює кандидат, у своїй спільноті та суспільстві за її межами, подолання складнощів на своєму шляху, креативність та інновації.

Ознайомитися з повним переліком фіналістів можна за посиланням на офіційному сайті премії Chegg.org. Переможця оголосять до кінця цього року.

Заснував нагороду філантроп і мільярдер Санні Варкі та організація Varkey Foundation. Окрім студентів, вони відзначають ще й найкращих вчителів світу в межах премії Global Teacher Prize. В Україні однойменну премію проводить громадська спілка “Освіторія” з 2017 року. У цьому році вона збирає історії мужніх вчителів, героїв освітнього фронту, про яких дізнається вся країна в ефірі національного телемарафону в День вчителя, 2 жовтня. Подати історії можна до 21-го вересня за посиланням.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.