Україна частково відновлює газовидобуток на деокупованих територіях

Результатом стане додатковий видобуток близько 500 тис. куб. м природного газу на добу.

28.10.2022
Україна частково відновлює газовидобуток на деокупованих територіях
Фото: умовне

Працівники АТ «Укргазвидобування» відновили роботу декількох інфраструктурних об’єктів на деокупованій території України, і готуються до запуску інших.

“З перших днів повномасштабного військового вторгнення частина об’єктів компанії опинилися на тимчасово окупованих територіях або в зоні активних бойових дій. Значну кількість свердловин, інфраструктурних об’єктів та обладнання було пошкоджено, зруйновано або ж їх діяльність довелося обмежити чи повністю зупинити”, – повідомляє «Укргазвидобування».

Навесні було розпочало відновлення діяльності у наближених до фронту районах, нерідко процес відбувався в умовах обстрілів і бомбардувань. Наразі роботу об’єктів відновлюють, як тільки це стає можливим з безпекової та технічної точок зору. 

«Завдяки військовим, кількість родовищ, які перебувають під окупацією або в зоні активних бойових дій, уже значно зменшилася. Ми поступово отримуємо доступ до свердловин, об’єктів інфраструктури та обладнання. Після розмінування проводимо ремонтні роботи та запускаємо їх в експлуатацію. Деякі інфраструктурні об’єкти нам уже вдалося вивести на довоєнні показники. На черзі – наступні, не менш важливі для забезпечення країни газом. Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб відновлювати роботу на деокупованих територіях якнайшвидше, адже усвідомлюємо важливість кожного кубометра газу для країни», – повідомив Олександр Романюк, т.в.о. генерального директора АТ «Укргазвидобування». 

Відновлення роботи цих об’єктів дало змогу відновити постачання газу жителям населених пунктів на деокупованих територіях.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.