У Зеленського розповіли, якої зброї Україна ще потребує для повної деокупації

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів, що українська армія зараз потребує від країн-партнерів до 200 танків, близько 100 артсистем, 15 систем ППО та деяке інше озброєння, щоби відновити територіальну цілісність України військовим шляхом.

21.11.2022
У Зеленського розповіли, якої зброї Україна ще потребує для повної деокупації

Про таке Подоляк розповів в інтерв’ю AFP.

«Нам ще потрібно 150-200 танків, близько 300 одиниць бронетехніки, сотня артилерійських систем, 50-70 реактивних систем залпового вогню, включно з грізними американськими HIMARS, яких Україна вже має кілька одиниць, а також 10-15 систем протиповітряної оборони, щоб закрити небо», — сказав Подоляк.

Радник глави ОП також наголосив на необхідності американських ракет ATACMS, які мають радіус дії 300 кілометрів. Наразі дальність озброєння, яке є в розпорядженні України, ледь перевищує 80 кілометрів.

На думку Подоляка, такі ракети наблизили б кінець війни, дозволивши Україні знищити великі російські військові склади, розташовані глибоко в окупованих районах, які наразі недоступні.

Водночас він наголосив, що Києву не потрібно атакувати військові цілі на території рф. За словами Подоляка, війна закінчиться, коли Україна відновить контроль над своїми кордонами й коли «росія буде боятися України».

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.