У Зеленського розповіли, хто та як нав’язує Україні переговори з Росією

Російські стратегії звучать навіть від представників ООН.

19.09.2022
У Зеленського розповіли, хто та як нав’язує Україні переговори з Росією
Михайло Подоляк

Про це розповів радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в етері телеканалу Freedom, передає УНІАН.

За його словами, Росія не приховує бажання провести мирні переговори та заморозити війну в Україні. Публічні заяви про це вона робить, використовуючи залежні від себе країни, колишніх політиків і політиків другого ешелону.

“Всі політики другого ешелону або колишні політики як Белрусконі, який заявив, що разом з Меркель може допомогти врегулювати конфлікт. Вчора прозвучала офіційна позиція президента Мексики Лопеса Абрадора, який зафіксував, що потрібно негайно припинити вогонь і почати переговори. Тобто він пропонує зупинитися на тих територіях, які є зараз, і Росія буде продовжувати влаштовувати “Бучі” і “Маріуполі” на захоплених територіях. І таких несподіваних ініціаторів досить багато”, – зазначив Подоляк.

Водночас він вказав, що у європейських лідерів вже є певний консенсус. Канцлер Німеччини Олаф Шольц озвучив, що крім України порядок переговорів визначати ніхто не буде.

Крім того, радник глави ОПУ вказав, що є ще одна російська стратегія, яку намагається просувати ООН – це стратегія дрібних переговорів – вирішення окремих питань, щоб знизити загальний градус. За його словами, ця стратегія веде до заморожування конфлікту. Також він підкреслив, що якщо зараз заморозити війну, то Україна отримає новий її виток з новою інтенсивністю, коли Росія вирішить питання з переоснащенням і поповненням резервів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.